Menu

Moduleo Select Click Midland Oak 22929

1 088 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Moduleo Select Click design dřevo Midland Oak 22929. Upřednostňuje použití zejména v rezidenčních a lehce komerčních prostorech (4,5 mm celková tloušťka a 0,4 mm nášlapná vrstva u lamel se systémem CLICK). Celý popis

Informace o produktu Moduleo Select Click Midland Oak 22929

Na níže uvedených eshopech se prodává Moduleo Select Click Midland Oak 22929 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Moduleo Select Click Midland Oak 22929 v akci?


1 088 Kč



Produkt Moduleo Select Click Midland Oak 22929 z kategorie Vinylová podlaha si můžete zakoupit například v internetovém obchodě NejlevnejsiPodlahy.cz za cenu 1 088 Kč.

Informace o Moduleo Select Click Midland Oak 22929


Moduleo Select Click design dřevo Midland Oak 22929. Upřednostňuje použití zejména v rezidenčních a lehce komerčních prostorech (4,5 mm celková tloušťka a 0,4 mm nášlapná vrstva u lamel se systémem CLICK).

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 088
Tloušťka
4,5 mm
Vhodné použití
Na podlahové topení
Způsob pokládky
Click
Řada
Moduleo click

Často kladené otázky k Moduleo Select Click Midland Oak 22929


❓ Kolik stojí Moduleo Select Click Midland Oak 22929?

Produkt Moduleo Select Click Midland Oak 22929 můžete zakoupit již od 1 088Kč v eshopu NejlevnejsiPodlahy.cz

❓ Kde koupit Moduleo Select Click Midland Oak 22929?

Produkt Moduleo Select Click Midland Oak 22929 si můžete zakoupit například v eshopu NejlevnejsiPodlahy.cz

❓ Je Moduleo Select Click Midland Oak 22929 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Moduleo Select Click Midland Oak 22929 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop NejlevnejsiPodlahy.cz


Vyhledávejte další vinylová podlaha podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší vinylová podlaha.

Dále pro Vás máme vinylová podlaha podle ceny


Hledáte další výrobky od značky ivc group?


Od značky ivc group máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od ivc group.